ردمی K60 هم به جزیره پویا مجهز خواهد شد

اینطور که به نظر می‌رسد، توسعه‌دهندگان رابط کاربری MIUI شیائومی از همین حالا دست به کار شده و می‌خواهند قابلیت جزیره پویا آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس را به گوشی مورد انتظار ردمی K60 اضافه کنند.

بدون شک یکی از بهترین قابلیت‌های گوشی‌های سری آیفون ۱۴ پرو، جزیره پویا است. قابلیتی که باعث می‌شود هنگام دریافت پیام، پخش موسیقی و… حفره‌ی نمایشگر از حالت ثابت خارج شده و گسترش پیدا کند تا اینطور به نظر برسد که اصلا روی نمایشگر حفره‌ای وجود ندارد. این قابلیت آنقدر جالب بوده که حالا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی اندرویدی هم در تلاش است تا آن را به محصول جدید خود اضافه کند.

اینطور که به نظر می‌رسد، شیائومی نخستین شرکتی است که این قابلیت را به گوشی بعدی خود یعنی ردمی K60 اضافه خواهد کرد. البته این خبر رسما تأیید نشده اما لو ویبینگ، مدیرعامل ردمی در پاسخ به درخواست یکی از کاربران که گفته بود بی‌صبرانه منتظر دیدن چنین قابلیتی در ردمی K60 است گفت: «آیا واقعا به جزیره هوشمند نیاز دارید؟» (ترجمه ماشینی از چینی به انگلیسی).

در پاسخ به پرسش او هم بسیاری از کاربران از علاقه‌ی خود به دیدن چنین قابلیتی در گوشی بعدی شیائومی خبر داده‌اند و جالب اینکه برخی‌ها هم خیلی برای این قابلیت اشتیاق نشان نداده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد شیائومی در مقایسه با سایر شرکت‌های مطرح فعال در زمینه‌ی تولید گوشی‌های اندرویدی، نخستین شرکتی باشد که گوشی‌های خود را به جزیره‌ی پویا مجهز خواهد کرد چرا که توسعه‌دهندگان رابط کاربری MIUI از چند روز پیش مشغول تست قابلیت مشابهی بوده‌اند. در ویدیوی مربوط به آن خبر دیدیم که حفره‌ی کوچک دوربین سلفی برای کنترل موسیقی و اعلانات گسترش پیدا می‌کند. (شما می‌توانید ویدیوی یادشده را در زیر مشاهده کنید).

دانلود

انتظار می‌رود به‌زودی توسعه‌دهندگان بیشتری به طراحی جزیره پویا برای گوشی‌های اندرویدی خود روی بیاورند. نظر شما در رابطه با تجهیز ردمی K60 به جزیره پویا چیست؟ آیا این قابلیت آنقدری برایتان جذاب و کاربردی هست که بخواهید در گوشی اندرویدی خود تجربه‌ی کار با آن را داشته باشید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *